“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Çıta Nedir

2152 görüntülenme

Çıta nedir? Çıta Yaşadığımız mekanlarda gerek iş yeri gerekse evlerimizde dekorasyon amaçlı uygulanan bir çalışmadır. Eski bir mimari olan çıta uygulaması günümüzde tekrar popüler olmuş

Çıta nedir? Çıta Yaşadığımız mekanlarda gerek iş yeri gerekse evlerimizde dekorasyon amaçlı uygulanan bir çalışmadır. Eski bir mimari olan çıta uygulaması günümüzde tekrar popüler olmuş ve bir çok kişi tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Geçenlerde bir müşterim bana telefonum ile ulaşıp çıta ile alakalı bilgi almak istediğini söyledi. Bana bu çıta nedir? Evime uygulatmak istiyorum sağlam bir malzeme midir? Dayanıklı mıdır?

Yaptırdığımda bir problem yaşar mıyım bilmiyorum bununla alakalı bana bilgi verir misiniz diye sordu. Ben de kendisine etraflıca bu malzemenin nasıl bir ürün olduğunu neyden üretildiğini ve ne derecede sağlam olduğunu anlattım.
Poliüretan köpükten yapılan bu malzeme neredeyse bir tahta kadar sağlamdır. Sert bir cisim ile vurup kırmaya çalışmadığınız müddetçe herhangi bir darbede yara alması veya zedelenmesi mümkün değildir.

Çıta Nedir

Çıta uygulaması genelde salon veya işyerlerinde genellikle düğün salonu gibi yerlerde uygulanan bir malzemedir. Genelde saray ve benzeri yerlerde ihtişamlı renk gösterişli Bir görüntü elde etmek için yapılır. Ülkemizde ise genelde Arapların çok tercih ettiği bu uygulama artık neredeyse herkes tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Bir çok kişi çıta uygulaması hakkında bilgi sahibi olmazken internet vasıtası ile bu alanda bu malzemeyi görmüştür.

Çıta Uygulaması Nedir

Eskiden bize bu konuyla alakalı hiçbir sorun gelmezken şimdi bu konuyla alakalı gerek uygulama için gerekse fiyat bilgisi ve malzeme hakkında bilgi almak için bir çok kişiye ulaşıyor. Bizler de onlara bu konuyla alakalı bildiklerimizi fırsat buldukça zaman oldukça dilimizin döndüğünce anlatıyoruz. Çıta evlerde tavanda veya duvarda uygulama yapılarak evimizin görüntüsünü farklı bir kişiliğe kavuşturmak adına kullanılan bir dekorasyon ürünüdür. Bu üründen piyasada sağlam ve kaliteli olarak satılan alternatifi bulunmayan bir malzemedir. Sağlamlık olarak poliüretan köpekten başka bir malzeme yoktur. Köpek malzemeden üretilen ucuz malzemeler vardır.

Çıta Nedir

Yalnız bunlar en ufak bir tırnak darbesi’nde değince kalan ve sizi yaptığınıza pişman eden bir malzemedir. Ben bazen bu tip çalışmaların yapıldığı yerlere gidiyorum. Ve görüyorum ki müşteri bunu uygulattığı için bundan son derece pişman. Benim yanımda götürdüğü malzemeyi gördüğünde evime gelen usta böyle bir malzeme getirmedi, bunu bilsem bu çocuk oyuncağını yaptırır mıydım diyor. Bir çok kişi işi alabilmek adına kaliteli ürünü göstermiyor.

Çıta Uygulaması Nedir
Çünkü kaliteli ürün fiyat anlamında pahalıdır.. Orada hesap yaparken fiyatın yukarıda çıkacağını ve müşterinin işi vermeyeceğini düşünerek ucuz malzeme götürüyor. Ucuz malzemeyle yaptığı çalışmada kısa zamanda deformasyona uğruyor ve sanki üzerinden yıllar geçmiş bir malzeme gibi bozuluyor. Müşteri de bundan rahatsız olup söküp atıyor. Kafasında bu çalışmanın kötü bir seçenek olduğu izlenimi kalıyor. Aslında sağlam malzemeler ile bu tür çalışmayı yaptırsa belki de ömür boyu asla hiçbir sorun yaşamadan kullanacaktır. Çıta nedir sorusunun aslında bir çok cevabı vardır.

Duvar Çıtası

Benim burada bunu anlatmak adına sayfalarına ihtiyacım var. Sizin de bunu okuyacak yeteri kadar zamana ihtiyacınız var. Ne benim ne de sizin zamanınız olmadığını biliyorum. Topaca size çıta nedir hakkında bilgi vermek adına böyle bir yazı yazdım. Bana gelen SORULAR içerisinde çıta ne demek diye bir soru da vardır. Burada link tıklayarak bu sayfaya gidip bu yazıyı da okuyabilirsiniz.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta duvar çıtası salon

Duvar Çıtası

Çıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması

Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama, çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita

çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor Çıta Uygulaması

Koridor çıta uygulaması yaparak evinizi farklı bir görüntü...

2273 görüntülenme

Çıta Yapan Usta

Çıta Yapan Usta

Çıta yapan usta olarak internet üzerinde bir çok işverenin ar...

1114 görüntülenme

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora Göre Çıta Uygulaması

Koridora göre çıta uygulaması yapmak için öncelikle bizi...

1894 görüntülenme

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor Çıtası Nasıl Olmalıdır

Koridor çıtası nasıl olmalıdır? Böyle bize bir soru geldi. Sizin bur...

5154 görüntülenme