“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Çıta Tasarımı Yaptırmak İstiyorum

1832 görüntülenme

Çıta tasarımı yaptırmak istiyorum diye bana soru gönderiyor. Bir çok müşterim duvarına göre nasıl bir küpe uygulaması yapılacağına dair bizden fikir istiyor.

Çıta tasarımı yaptırmak istiyorum diye bana soru gönderiyor. Bir çok müşterim duvarına göre nasıl bir küpe uygulaması yapılacağına dair bizden fikir istiyor. Bizler sizden istediğimiz birkaç bilgi doğrultusunda ancak faydalı bir bilgi paylaşımında bulunabiliriz. Yapmanız gereken bana duvarınızın cepheden karşıdan çekilmiş bir resmini yollamaktır. Sizden alacağım bu resim doğrultusunda bu duvar üzerinde bilgisayar yardımıyla çizimler yapıyorum. Çıta Tasarımı Yaptırmak İstiyorumYaptığım çizimler sizin hoşunuza gider ise sizden isteyeceğim ölçüler İle birlikte net bir fiyat bilgisi oluşturabilirim. Duvarda nasıl bir çıta uygulaması yapılacağına dair net ve daha faydalı bir bilgi verebilmek için bence eşyalar tam manasıyla yerleştirilmelidir. Bazen çalışmaya gittiğimiz evlerde hiçbir şekilde eşya alınmamıştır. Biz de duvarın şekline göre çıta tasarımı yapıyoruz. Sonradan eşyalar geldiğinde yapmış olduğumuz uygulamaların birçoğu bu eşyaların arkasında kalıyor.

Çıta Tasarımı

Ya da büyük olmayan bir görüntü ortaya çıkıyor. Eğer mevcut Eşyalarınızın ölçülerini biliyorsanız bizler ile paylaşabilirsiniz. Bu ölçülere bakarak duvar ölçülerinden de istifade ederek daha doğru çizim ve tasarım yapılabilir. Aksi takdirde direk duvarın büyüklüğüne göre yapacağımız tasarım ve çizim eşyalarınız geldiğinde düzgün bir görüntü oluşturmaz. Tabii ki bu bir varsayımdır. Yalnız en çok karşılaştığım durumlardandır. Çıta TasarımıMevcut eşyalar doğrultusunda tasarım yapmak finalde daha güzel ve göz alıcı işlerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Biz Her şekilde duvara göre tasarım ve çizim yapabiliriz. Benim en önem verdiğim de özellikle üzerinde durduğum. Finalde güzel ve sizi mutlu edecek bir çalışmanın ortaya çıkmasıdır. Yaptığımız uygulama eğer bir aksesuarın ya da bir ünite gibi kullanacağınız mobilyanın arkasında kalırsa çok bir şey ifade etmez diye düşünüyorum. Koltuk ve benzeri mobilyalarda yaptığımız işleri bence kapatmamalıdır. Yaptığımız çıta çalışması kesinlikle görsel bir uygulamadır.

Duvar Çıta Tasarımı

Duvar çıta uygulaması ev her manasıyla yerleştirildiğinde göz önünde olmalıdır. Zira yaptığımız çıta uygulaması bir süsleme çalışmasıdır. Düz bir duvar yerine bir çok hattan oluşan yüzey oluşturmaya çalışıyoruz. Aslında bizlere yakın olsanız yerinde ve net ölçülere göre hareket etmek daha doğrudur. Yalnız İstanbul o kadar büyük bir şehir ki bizlere her yerden iş teklifi geliyor. Hepsine girişemeyeceğimiz için veya hepsine gidemeyeceğimiz için bizlerde bu yöntemle sizlere daha faydalı olmaya çalışıyoruz. Aslında bu yöntem hem sizin hem de bizim menfaatimize bir durumdur. Sizin menfaatiniz de olan durum, kısa zamanda fiyat bilgisi ve model tasarımı hakkında geri dönüş alıyor olmanızdır. Bizim menfaatimize olan durum ise, zaman kaybı ve yakıt kaybı gibi maddi manada bir durum içine girmiyoruz. İşin olmama durumunda ya da alacağınız fiyat sonrasında düşündüğünüzün üzerinde bir rakam çıkarsa çalışmayı erteleyebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Çıta Uygulaması

Bu durumda bizler oraya gelip harcadığımız zaman yaptığımız yakıt ile zarara gireriz. Bu durumu sizden istediğimiz bilgileri bize ulaştırarak ortadan kaldırırız. Gelişen teknolojiden istifade ederek sizden alacağımız bilgilere göre isteklerinizi ve sorularınızı cevaplayabileceğimizi düşünüyorum. Zira ben yıllardır bu yöntemi kullanarak bir çok müşterim ile çalıştım. Sizlerde bizlere istediğimiz doğrultuda bilgiler verirseniz bu sorunun üstesinden geliriz. Hem sizin menfaatiniz hem de bizim menfaatimize bir durum ortaya çıkar. Çıta Dekorasyonu yaparak Evinizde veya iş yerinizde oluşturacağınız farklı bir görsel Finalde sizi mutlu edecektir.
Eka Yapı Dekorasyon 
Erhan Usta Dekoratif Çıta Çalışması

Duvar Çıta TasarımıÇıta uygulaması, duvar çıta uygulaması, çıta çalışması, çıta modelleri, çeşit, çıta yaptırmak istiyorum, duvar çıtası, çıta uygulaması yapan usta, çıta uygulaması yapan firma, çıta uygulaması yapmak, çıta uygulaması yapan boyası, çıta uygulaması boya, boya çıta uygulaması

Çıta Uygulaması Yapan Usta, Poliüretan duvar çıtası, salon için çıta uygulaması, çıta uygulama modelleri, pölüröten, çıta uygulama, çıta dekoru, çıta modelleri, çıta ustası, çıta uygulama ustası, çıta uygulama firması, salon çıta uygulama, koridor çıta uygulama

çıta dekorasyonu, erhan usta, çıta uygulama modelleri, çita, çıta yapan usta, çıta yapan firma, çıta seçenekleri, çıta uygulamaları, çıta dekor, Poliüretan,  çıta tasarımı, çıta duvar tasarımı, çıta duvar kağıdı uygulama, çıta, İstanbul çıta uygulama, farklı çıta modelleri, Poliüretan çıta, Poliüretan süpürgelik, Poliüretan çıta uygulaması, Poliüretan çıta modelleri

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Duvar Çıta Tasarımı

Duvar Çıta Tasarımı

Duvar Çıta Tasarımı yapmadan önce duvarınızın asıl bir model istediğ...

1593 görüntülenme

Çıta Tasarımı Yaptırmak İstiyorum

Çıta Tasarımı Yaptırmak İstiyorum

Çıta tasarımı yaptırmak istiyorum diye bana soru gönderiyor. Bir &cc...

1833 görüntülenme